Купити настінний дефлектор DEFLEKON 1000 за вигідною ціною у Києві | Deflekon
Замовити дзвінок
 • ru
 • Дефлектор DEFLEKON 1000

  Дефлектор DEFLEKON 1000

  Настінний дефлектор шириною 1000 мм з прозорого пластику

  Основні характеристики

  Габарити:

  1000 х 360 мм

  Рекомендація:

  Підходить для кондиціонерів шириною до 1000 мм

  Комплектація:

  Дефлектор, два кронштейни, дюбелі для бетону / цегли та для гіпсокартону, інструкція з монтажу

  Типи кріплення:

  Два настінних кронштейни

  Дефлектор DEFLEKON 1000

  Настінний дефлектор DEFLEKON 1000 – це затребуваний елемент, який стає ефективним доповненням вашої встановленої спліт системи кондиціонування. Виконаний з міцного прозорого пластика екран монтується безпосередньо під внутрішнім блоком кондиціонера на рекомендованій в інструкції відстані.

  Сам монтаж не займає багато часу і не вимагає від вас особливої кваліфікації. Після установки дефлектор deflekon буде перенаправляти охолоджені повітряні потоки в три різні сторони паралельно стелі, в результаті чого вони більш рівномірно розподіляються по приміщенню.

  Чому ваш вибір – екран Deflekon

  Наші дефлектори розроблені з урахуванням особливостей роботи більшості побутових і напівпромислових кліматичних систем. Їх конструкція оптимальна для ефективного розсіювання спрямованих потоків холодного повітря, які можуть стати причиною переохолодження або навіть простудних захворювань.

  При виборі екрану звертайте увагу на його ширину: DEFLEKON 1000, наприклад, відмінно підходить для абсолютної більшості побутових спліт систем. Ширина дефлектора повинна бути більшою або дорівнювати аналогічному параметру внутрішнього блоку – це дозволяє захоплювати і ефективно розподіляти весь повітряний потік.