Про нас | Deflekon
Замовити дзвінок
 • ru
 • Про нас


  Про нас

  На початку 2014 року ми вперше відгукнулись на прохання допомогти із вирішенням проблеми потоку холодного повітря із кондиціонеру своєму клієнту. Тоді ж, проаналізувавши ринок і ситуацію, стало зрозуміло, що проблема є досить поширеною. Способи вирішення її на той час власними силами офісних працівників вражали своєю винахідливістю – від приклеєних картонок до використання дошок, папок і навіть замотування кондиціонеру в стрейч-плівку)). Було очевидно, що безліч людей чекає на винахід, що зможе захистити людей від хвороб та негативу, до яких призводить холодний потік повітря з кондиціонеру. Так і народився дефлектор. Спочатку він був досить громіздкий та дорогий, але ми залучили найкращих конструкторів і технологів, збирали безліч побажань і відгуків від клієнтів і дуже швидко вдосконалили модель до її сучасного вигляду. Сьогодні, коли на ринку з`явились інші виробники, а дефлектор став популярним і безліч людей по Україні насолоджується його перевагами, ми з гордістю можемо сказати «Так, це першими зробили ми»! Наша компанія пройшла довгий і наполегливий шлях і тепер «Дефлекон» – це зареєстрована торгова марка, яку впізнають і поважають.

  Наша ціль – бути корисними

  За 8 років ми отримали неймовірну кількість відгуків про те, що люди стали рідше хворіти завдяки захисту дефлектора і це ми вважаємо найбільшою своєю перемогою і винагородою за свою працю. Ми і надалі щороку докладаємо всіх зусиль для вдосконалення моделей не тільки в технічних характеристиках, але і доступності та зручності у використанні та монтажу, щоб якомога більше людей змогли використовувати дефлектор в спеку забувши про дискомфорт і застуди.

  Простота – запорука успіху

  Ми робимо нашу продукцію максимально простою і зрозумілою. Принцип роботи дуже логічний і тому надійний. Саме тому тисячі наших клієнтів повертаються до нас знову і рекомендують нас друзям і знайомим.

  Вихід на ринок ЄС

  У 2022 році ми почали експорт дефлекторів до Польщі, а в лютому 2024 взяли участь у міжнародній виставці кліматичної техніки HVAC Warsaw Expo у Варшаві.